Z

Spôsoby doručenia

Pri objednávke si máte možnosť vybrať, akým spôsobom Vám techniku doručíme. Je teda úplne na Vás, aký spôsob prepravy si zvolíte. Nižšie si môžete o jednotlivých možnostiach prečítať všetky dôležité informácie.

 


ReMax – odporúčame !

Doručenie kuriérom spoločnosti ReMax priamo k Vám domov, do práce, na miesto natáčania – kdekoľvek ! Ráno pred doručením dostanete SMS aj email avízo s kontaktom priamo na kuriéra, ktorý bude objednávku doručovať. Môžete sa s ním teda spojiť hneď ráno a dohodnúť si tak všetko potrebné. Vo vybraných mestách je možne priplatiť si za garantované doručenie do 10:00 alebo 12:00. Balíky sú označené ako krehké a poistené. Veľmi flexibilný a spoľahlivý spôsob doručenia.

  1. Cena : 3 Eur doručenie / vrátenie
  2. Cena : 4 Eur doručenie do 12:00
  3. Cena : 5 Eur doručenie do 10:00
  • Pri štandardnom doručení nevieme vopred určiť čas doručenia. Preto odporúčame sa ráno skontaktovať priamo s kuriérom 🙂

Slovenská pošta – Expres Kuriér 

Doručenie kuriérom spoločnosti SP na vybranú adresu. Ráno pred doručením dostanete SMS aj email avízo s kontaktom priamo na kuriéra, ktorý bude objednávku doručovať. Vo vybraných mestách je možne priplatiť si za garantované doručenie do 10:00 alebo 12:00. Možnosť doručenia na ktorúkoľvek pobočku SP, kde je možné prevziať si objednávku ráno ! Tento spôsob doručenia odporúčame najmä pri požiadavke o skoré ranné doručenie. Balíky sú poistené. Nie je možné použiť pre vrátenie.

POZOR! Pri doručení na pobočku SP nevieme garantovať doručenie v skorých ranných hodinách.

  1. Cena : 3,50 Eur doručenie
  2. Cena : 4,50 Eur doručenie do 12:00
  3. Cena : 7 Eur doručenie do 10:00
  • Pri štandardnom doručení nevieme vopred určiť čas doručenia. Preto odporúčame sa ráno skontaktovať priamo s kuriérom 🙂

Zásielkovňa 

Doručenie objednávky na jednu z pobočiek spoločnosti Zásielkovňa. Pri objednávke je potrebné zvoliť presnú pobočku, kde bude balík doručovaný. Dostanete email avízo a unikátny kód vo forme SMS, ktorý stačí na pobočke ukázať personálu… a to je všetko. Nízka cena, kvalitné služby a možnosť doručenia na jednu z veľkého množstva pobočiek. Odporúčame najmä pre dlhú otváraciu dobu.

Doručenie cez zásielkovňu trvá väčšinou 2 pracovné dni. Z toho dôvodu je potrebne pri voľbe tohto spôsobu doručenia vytvoriť objednávku minimálne 72 hodín vopred.

Nájdite si svoje miesto pre doručenie a vrátenie kliknutím na : Výdajné a podacie miesta

Cena : 1,50 Eur doručenie / vrátenie

  • Bohužiaľ nedokážeme určiť presný čas doručenia, nakoľko sa môže líšiť od konkrétnej prevádzky

Expresný večerný kuriér

V rámci Bratislavy ponúkame doručenie na adresu na druhý pracovný deň od vytvorenia objednávky. Zásielku budeme doručovať na adresu v rámci Bratislavy večer, medzi 18. a 22. hodinou, po telefonickej dohode s príjemcom. V systéme si ako cieľovú pobočku stačí zvoliť Expresné doručenie Bratislava.

Príklad: V prípade, že máte techniku objednanú na víkend a zvolíte si tento spôsob dopravy, doručená bude vo štvrtok večer – bez príplatku.

POZOR ! Pre doručenie je potrebné vytvoriť objednávku najneskôr 1 deň vopred, do 12:00 ! 

Cena : 4 Eur doručenie

AKCIA! Prenájom techniky je v termíne od 17-20.12 až do 2.1.2020. Prečo je začiatok prenájmu nepresný? Máme obdobie sviatkov, kde sú všetky prepravné spoločnosti veľmi vyťažené. Techniku budeme expedovať 16/17.12, pričom Vám do sviatkov bude technika určite doručená. Vo väčšine prípadov by mali byť naše zásielky doručené už 17.12 po celom Slovensku. Presný deň doručenia žiaľ garantovať nevieme. Pri objednávke je potrebné v kalendári označiť termín 17.12.2019 - 2.1.2020. Výslednú cenu prosím ignorujte, účtuje sa 5 dní prenájmu Príklad: Produkt, ktorého cena prenájmu na 1 deň predstavuje 20 Eur, bude na celé trvanie akcie prenajatý za 100 Eur. Do poznámky je taktiež potrebné napísať
Hello. Add your message here.