Z

Spôsoby doručenia

Pri objednávke si máte možnosť vybrať, akým spôsobom Vám techniku doručíme. Je teda úplne na Vás, aký spôsob prepravy si zvolíte. Nižšie si môžete o jednotlivých možnostiach prečítať všetky dôležité informácie.

 


ReMax – odporúčame !

Doručenie kuriérom spoločnosti ReMax priamo k Vám domov, do práce, na miesto natáčania – kdekoľvek ! Ráno pred doručením dostanete SMS aj email avízo s kontaktom priamo na kuriéra, ktorý bude objednávku doručovať. Môžete sa s ním teda spojiť hneď ráno a dohodnúť si tak všetko potrebné. Vo vybraných mestách je možne priplatiť si za garantované doručenie do 10:00 alebo 12:00. Balíky sú označené ako krehké a poistené. Veľmi flexibilný a spoľahlivý spôsob doručenia.

  1. Cena : 3 Eur doručenie / vrátenie
  2. Cena : 4 Eur doručenie do 12:00
  3. Cena : 5 Eur doručenie do 10:00
  • Pri štandardnom doručení nevieme vopred určiť čas doručenia. Preto odporúčame sa ráno skontaktovať priamo s kuriérom 🙂

Slovenská pošta – Expres Kuriér 

Doručenie kuriérom spoločnosti SP na vybranú adresu. Ráno pred doručením dostanete SMS aj email avízo s kontaktom priamo na kuriéra, ktorý bude objednávku doručovať. Vo vybraných mestách je možne priplatiť si za garantované doručenie do 10:00 alebo 12:00. Možnosť doručenia na ktorúkoľvek pobočku SP, kde je možné prevziať si objednávku ráno ! Tento spôsob doručenia odporúčame najmä pri požiadavke o skoré ranné doručenie. Balíky sú poistené. Nie je možné použiť pre vrátenie.

POZOR! Pri doručení na pobočku SP nevieme garantovať doručenie v skorých ranných hodinách.

  1. Cena : 3,50 Eur doručenie
  2. Cena : 4,50 Eur doručenie do 12:00
  3. Cena : 7 Eur doručenie do 10:00
  • Pri štandardnom doručení nevieme vopred určiť čas doručenia. Preto odporúčame sa ráno skontaktovať priamo s kuriérom 🙂

Zásielkovňa 

Doručenie objednávky na jednu z pobočiek spoločnosti Zásielkovňa. Pri objednávke je potrebné zvoliť presnú pobočku, kde bude balík doručovaný. Dostanete email avízo a unikátny kód vo forme SMS, ktorý stačí na pobočke ukázať personálu… a to je všetko. Nízka cena, kvalitné služby a možnosť doručenia na jednu z veľkého množstva pobočiek. Odporúčame najmä pre dlhú otváraciu dobu.

Doručenie cez zásielkovňu trvá väčšinou 2 pracovné dni. Z toho dôvodu je potrebne pri voľbe tohto spôsobu doručenia vytvoriť objednávku minimálne 72 hodín vopred.

Nájdite si svoje miesto pre doručenie a vrátenie kliknutím na : Výdajné a podacie miesta

Cena : 1,50 Eur doručenie / vrátenie

  • Bohužiaľ nedokážeme určiť presný čas doručenia, nakoľko sa môže líšiť od konkrétnej prevádzky

Expresný večerný kuriér

V rámci Bratislavy ponúkame doručenie na adresu na druhý pracovný deň od vytvorenia objednávky. Zásielku budeme doručovať na adresu v rámci Bratislavy večer, medzi 18. a 22. hodinou, po telefonickej dohode s príjemcom. V systéme si ako cieľovú pobočku stačí zvoliť Expresné doručenie Bratislava.

Príklad: V prípade, že máte techniku objednanú na víkend a zvolíte si tento spôsob dopravy, doručená bude vo štvrtok večer – bez príplatku.

POZOR ! Pre doručenie je potrebné vytvoriť objednávku najneskôr 1 deň vopred, do 12:00 ! 

Cena : 4 Eur doručenie

Hello. Add your message here.